Centrum Edukacyjne Maturita

Opinie o kursach maturalnych CE Maturita

W tym roku uczęszczałam na kursy maturalne z polskiego z Panią Szmelter i z historii z Panem Bartoszkiem. Cotygodniowe zajęcia pozwoliły mi dobrze zdać egzamin maturalny. Zawsze panowała tam świetna atmosfera, która zachęcała do częstego uczestnictwa w lekcjach. Nauczyciele potrafili w prosty sposób przekazać trudny materiał. Pan Bartoszek uczył nas tego, co wymaga Komisja Egzaminacyjna, kładł nacisk na ćwiczenia, testy i ciągłe powtórki materiału. Ponadto zwracał uwagę na pisanie prac, o czym w szkole się zwykle zapomina. Sprawdziany po każdej epoce pozwoliły uporządkować swoją wiedzę. Zajęcia z polskiego były przyjemnością dzięki Pani Szmelter, która prowadziła je z pasją. Zawsze starała się przekonać nas do lektur szkolnych. Pokazać jak cudownym człowiekiem był Wokulski. Ilość zadań domowych , ciągłe pisanie interpretacji, rozprawek wkuwanie cytatów na pamięć czasem przerażała jednak się opłaciło. Na egzaminie maturalnym otrzymałam wyższy wynik niż się spodziewałam. Jeszcze raz gorąco polecam !

Weronika Zywert, lipiec 2017, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Bardzo polecam pana Terleckiego! Pan jest pogodny od samego początku zajęć! Przytacza wiele historii, które umożliwiają zapamiętanie wielu zagadnień z biologii, ale także pokazuje autorskie mnemotechniki   Na początku każdych zajęć przeprowadza kartkówkę, która składa się z 3 pytań: 1. Z całego przerobionego materiału; 2. Z ostatnich zajęć; 3. Pytanie z zajęć, które w danym dniu się odbędą. Sądzę, że w ten sposób wiedza staje się usystematyzowana i umożliwia zwrócenie uwagi na to, czego do końca nie potrafimy! Bardzo polecam zajęcia z tym panem!

Kacper Zagaja, lipiec 2017, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Kiedy przyszedłem do Maturity na chemię (XXL) wiedziałem co to jest elektron i że krąży on wokół jądra, a rysuje się go w jakiś klatkach :-P Tyle udało mi się wynieść po drugiej klasie. Z testu wstępnego miałem jakieś 25%. Na szczęście trafiłem na Panią Dominikę (Dominika Hapka-Żmich). Nie znam drugiego takiego nauczyciela z taką wiedzą chemiczną, łatwością jej przekazania, zobrazowania, a przy tym tak miłego i zabawnego. Pani Dominika wytłumaczy wszystko od podstaw, bo właśnie o to w tym chodzi, żeby ZROZUMIEĆ, a nie wykuć podyktowanej na lekcji definicji, której nie rozumie sam nauczyciel. Zastanawiałem się czy zapisać się też na biologię, "bo przecież wystarczy to tylko parę razy przeczytać". Na szczęście poszedłem na zajęcia z Panią Madziar. Nauczyciel z pasją, jakich mało, a przez to wiedza dosłownie z niej wypływa i trafia do głowy. Nikt inny nie potrafi tak zainteresować tematem. Niestety w obecnym czasie musisz umieć nie tylko dobrze biologię, ale też polski, żeby dostać się na studia medyczne itp. Pani Madziar uczy jak dobierać odpowiednie słowa, zwracać uwagę na szczegóły, na których tną nam najwięcej punktów. Dla mnie, bez zastanowienia, najlepszy nauczyciel jakiego spotkałem w życiu.
Uwielbiałem chodzić na zajęcia w Maturicie, a dzięki nim napisałem maturę na wynik (przyp. red.: chemia 100%, biologia 88%, nie chciał się pochwalić, to my chwalimy), dzięki któremu mogę iść na medycynę. Dziękuję :-P :-D

Jakub Zblewski, lipiec 2017, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Polecam serdecznie zajęcia z historii z Panem Bartoszkiem. Zajęcia prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze, ale przede wszystkim solidnie. Dobry sposób na uporządkowanie wiedzy z historii tak aby wszystko zrozumieć, a nie wykuć :). Dużo ciekawych materiałów źródłowych i ikonograficznych z którymi pracowaliśmy sprawiło, że żadne zadanie tego typu na maturze z historii nie było dla mnie większym problemem. Dużo czasu poświęciliśmy na doskonalenie umiejętności pisania wypracowania z historii na co w szkole nie zwraca się aż takiej uwagi a to sporo punktów na maturze. Z zajęć i wyniku jestem bardzo zadowolona polecam wszystkim, którym zależy na dobrym wyniku i osobom które pragną dowiedzieć się czegoś więcej od osoby, która tą wiedzę przekazuje w bardzo ciekawy sposób.

Sylwia Kleeman, lipiec 2017, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Serdecznie polecam kursy XXL z biologii oraz chemii w Maturicie ! Dzięki wspaniałych zajęciom, zaangażowaniu nauczycieli, którzy zawsze udzielą odpowiedzi, pomogą i mojej pracy udało mi się uzyskać bardzo wysokie wyniki z matury : 93% z chemii oraz 87% z biologii przez co moje marzenie o kierunku lekarskim się spełni :) Rok temu myślałam, że jest to niemożliwe, a jednak … ; ) Biologia z p. Madziar to czysta przyjemność. Na zajęciach panuje wspaniała atmosfera, szczególnie zwraca się uwagę na odpowiednie formułowanie odpowiedzi maturalnych co jest bardzo ważne na maturze z biologii. Wiedza to jedno , a prawidłowe sformułowanie odpowiedzi to drugie . Zajęcia z chemii prowadzone przez p. Hapkę-Żmich pozwoliły mi zrozumieć wiele rzeczy. Tysiące przerobionych zadań ( w tym wiele nieschematycznych, po prostu dziwnych ;) ), dużo śmiechu , tłumaczenie tak długo aż to zrozumiemy. Polecam Maturitę zarówno piszącym maturę po raz pierwszy jak i poprawiającym wynik ! Naprawdę warto :) Gdybym miała wybierać kolejny raz nie wahałabym się ani sekundy !

Aleksandra Halik, lipiec 2017, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Po dwunastu latach przerwy z nauką postanowiłam zrobić maturę. Stronkę Maturity znalazłam w internecie. To był strzał w dziesiątkę!! Pani mgr Aleksandra Szmelter jest cudownym nauczycielem. To co robi, robi z pasją i całą wiedzę z rzetelnością przekazuje uczniom. Jest to najlepsza nauczycielka języka polskiego jaką w życiu spotkałam!!! Również muszę wspomnieć o Panu mgr Grzegorzu Jurek, który jest świetnym nauczycielem z matematyki. Wszystko tłumaczy dogłębnie, aż się pojmie sens zadań. Rewelacyjni nauczyciele. Polecam naukę u nich, gdyż są wymagającymi i serdecznymi nauczycielami!!!

Agnieszka, maj 2017, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Bardzo przyjemna forma korepetycji, która idealnie przygotuje do matury! Jestem z zadowolony z kursu, który jest w bardzo przystępnej cenie co również jest ważne. Spełniły się moje oczekiwania wobec wyniku więc śmiało mogę polecić następnym maturzystom, którzy będą się przygotowywać do matury z matematyki

Piotr Ratajczyk, lipiec 2017, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Czas kupić kitel i stetoskop... proszę państwa, 186 punktów! Brałam udział w kursach XXL z biologii i z chemii. Biologia z panią Madziar - od deski do deski, wszystko starannie i konsekwentnie przerobione i wytłumaczone, nie było miejsca na wątpliwości. Przy tym wszystkim naprawdę miła atmosfera i dbałość o szczegóły. Bez tych zajęć byłoby naprawdę trudno... A chemia - czysta przyjemność, niesamowita energia, niezastąpiona pani Hapka-Żmich. Wszystkie tematy świetnie wytłumaczone, niektóre prawie że od podstaw. Nie obyłoby się bez jej pomocy. Jestem przeszczęśliwa i naprawdę polecam zajęcia Maturity :)

Emilia Zalewska, lipiec 2017, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Kursy XXL z Maturity to czysta niesamowitość *.* Zajęcia z biologii z panią Madziar były przyjemnością, dzięki prawdziwej pasji i nieziemskiej cierpliwości aż chce się chcieć *.* Tematy związane z człowiekiem zawsze poszerzane o ciekawe, życiowe wskazówki, wszystkie zadania wnikliwie omawiane krok po kroku z naciskiem na dopasowanie do sposobu oceniania według klucza. Chemia z panią Hapką-Żmich także nie ma sobie równych! Zagadnienia tłumaczone w łatwy, obrazowy sposób, ciekawe metody skojarzeń (piwo na raty best of the best :D), jeśli trzeba wielokrotnie powtarzanie zadań obliczeniowych, a przede wszystkim wiara w kursantów i przekazywanie pozytywnego nastawienia *.*
Gdybym jeszcze nie znała dzisiejszych wyników (♥♥♥), ale wiedziała co mnie czeka na kursach- zdecydowanie podjęłabym te samą decyzję i wybrałabym Maturitę raz jeszcze!

Aleksandra Ciurzyńska, lipiec 2017, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Zajęcia w Maturicie to świetny wybór podczas powtórek, szczególnie dla biol-chemów. Lekcje biologii z dr Terlecleckim były ciekawe, a najważniejsze informacje stałe utrwalane poprzez schematy i skojarzenia. Wykładowca był wymagający, stale motywował uczniów do systematycznej nauki, której efekty widoczne były w testach kontrolnych pod koniec danej partii materiału. Chemia koniecznie XXL z Panią Dominiką. Nawet na najgłupsze pytanie zawsze uzyskałam odpowiedź, a ilość przerobionych zadań szybko nie mieści się do teczki. Kurs XXL z chemii , jak i standardowy z biologii spełnił moje oczekiwania i dzięki temu bez problemu dostanę się na wymarzoną kosmetologie i to z dużą nadwyżką punktów. Nie wszystko zawsze jest idealne, ale Pani Dominika wraz z innymi nauczycielami uważnie słuchają rad uczniów i starają się by wszystko szło z jak największą korzyścią dla maturzystów.

Agata Pietruczuk, lipiec 2017, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews

Bardzo polecam korzystanie z edukacji w Maturicie, po wielu latach przerwy w nauce zdałam maturę z bardzo dobrymi wynikami. Szczególne podziękowania przesyłam dla Pani Aleksandry uczącej języka polskiego oraz Pana Grzegorza nauczyciela matematyki, przedmiotu którego bałam się najbardziej a który bez problemu zdałam. Serdecznie pozdrawiam.

Joanna, czerwiec 2017, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Z całego serca polecam kurs maturalny z matematyki rozszerzonej (podstawowej zapewne też) z Panem Grzegorzem :D Zagadnienia wytłumaczone gruntownie bez zostawienia cienia wątpliwości, że coś jest niezrozumiałe.

Małgorzata Kosicka, lipiec 2016, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Hej :) W tym roku chodziłem na kurs XXL z chemii i dzięki temu, mimo trudnej matury poprawiłem swój wynik na 87% przez co bez żadnych problemów dostałem się do wymarzonego Poznania. :) Oczywiście trzeba było trochę posiedzieć nad książkami, ale dzięki zajęciom u p. Hapki-Żmich czas ten został ograniczony do minimum, ponieważ wszytko było świetnie wytłumaczone. :) Pani Hapka- Żmich ma dobry kontakt ze wszystkimi, dużo cierpliwości, ale gdy trzeba potrafi dokręcić śrubę i zmotywować do pracy. Na lekcjach panuje miła atmosfera- nie ma mowy, żeby ktoś z kogoś się naśmiewał. Podsumowując, myślę, że każdy będzie zadowolony tak z samych zajęć, jak i z maturalnych wyników. Polecam!!!

Bartosz Latos, lipiec 2016, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Fizykę miałem tylko w gimnazjum + pierwszy rok w technikum. W ostatnim roku potrzebowałem zdać rozszerzenie z fizyki, zaczynałem kompletnie od początku i w niewiele ponad pół roku opanowałem na tyle dobrze materiał, że napisałem fizykę lepiej od matematyki na rozszerzeniu, w której czuję się najpewniej. Oczywiście, trzeba mieć trochę chęci oraz zapału do przyswajania niektórych informacji, no ale w końcu po to przychodzi się tutaj na zajęcia :) Polecam!

Damian Petner, lipiec 2016, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Nie ma takich słów, które opisałyby wystarczająco dobrze kursy w Maturicie. Jest po prostu GE.NIAL.NIE! Zajęcia prowadzone dynamicznie, ale nie za szybko. Stosiki zadań od nauczycieli, a każde dobrane starannie, aby zwrócić uwagę na wszystko. Wszystkie zagadnienia maturalne wytłumaczone przystępnie i przede wszystkim uwaga zwracana na to, czego się od nas (zdających) oczekuje na egzaminie maturalnym (okazuje się, że wiedza to jedno, a umiejętne sformułowanie odpowiedzi to coś innego!). No i ta atmosfera... z uśmiechem idzie się na każde kolejne zajęcia :)))) Pomimo podchwytliwie sformułowanych zadań - biologia 87%, chemia 92%. Polecam z całego serca!!

Anika Rybicka, lipiec 2016, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Polecam z całego serca zajęcia z matematyki z Panem Grzegorzem! Zajęcia prowadzone z humorem i wiadomo z zajęć wychodzi się z pełną głową nowo nabytej wiedzy.

Aleksandra Piwowska, lipiec 2016, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Super atmosfera, świetny nauczyciel (p. Bartoszek), który przygotował nas na niejedną pułapkę na egzaminie maturalnym z historii i wos-u. Wszystko wyszło zgodnie z planem, a nawet lepiej! Teraz tylko czekać na wyniki rekrutacji z Uniwersytetu Jagiellońskiego...

Dawid Szulc, lipiec 2016, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Zdecydowanie polecam! Strach przed ustnym językiem polskim pokonany, egzamin ten jak i pisemny zdany satysfakcjonująco. Bez Was na pewno wyniki nie byłyby tak wysokie. Pozdrawiam serdecznie!

Daria Rębisz, lipiec 2016, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Szczerze mogę polecić zajęcia w Maturicie! W tym roku chodziłam na kurs XXL z biologii i z chemii. Na zajęciach panuje miła i przyjazna atmosfera :) Wcześniej miałam ogromne problemy z formułowaniem odpowiedzi do zadań z biologii i wstrzeleniem się w klucz, jednak zajęcia z Panią Madziar- nauczycielem, dla którego biologia to pasja :) nauczyły mnie na co zwracać uwagę i jak prawidłowo formułować odpowiedzi. Na chemię z Panią Dominiką Hapką- Żmich chodziłam z czystą przyjemnością, hybrydyzacja i redoksy wytłumaczone rewelacyjnie <3 Pani Dominika ma świetne podejście do uczniów i zwraca szczególną uwagę na nietypowe zadania maturalne ;) Oczywiście oprócz chodzenia na zajęcia, trzeba jeszcze dużo samemu pracować, jednak jeżeli chcesz usystematyzować wiedzę i potrzebujesz ukierunkowania to Maturita jest odpowiednim miejscem :)

Marta Czyż, lipiec 2016, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Chodziłem na kurs XXL z biologii i z chemi. Zajęcia spodobały mi się od razu. Genialni nauczyciele. Z pasją, wiedzą, podejściem do ucznia i doświadczeniem. Te zajęcia pozwoliły mi napisać maturę na 90% - biologia i 80% - chemia, co pozwoliło mi się dostać na każdą uczelnię na którą się rejestrowałem.
Polecam serdecznie!

Mateusz Maniewski, lipiec 2016, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Polecam każdemu zajęcia z historii z profesorem Bartoszkiem , jeśli chcecie powtórzyć informacje, poszerzyć swoją wiedzę i rozwiązywać zadania typowo maturalne pod okiem egzaminatora i doświadczonego nauczyciela. Wiem co mówię, zajęcia w Maturicie przybliżą cię do wymarzonego kierunku. Pozdrawia przyszła studentka prawa :D

Fryderyka Szeszko, lipiec 2016, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Kurs z matematyki rozszerzonej pomógł mi w pełni przygotować się do matury, dzięki czemu w październiku zaczynam studia na wymarzonym kierunku! Pan Grzegorz zawsze potrafił rozwiać nasze wątpliwości i doskonale wytłumaczyć wszystkie zagadnienia :)

Jowita Rafińska, lipiec 2016, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Zajęcia z historii z prof. Bartoszkiem były prowadzone w przyjemnej i miłej atmosferze. Każda lekcja dostarczala dużej liczby informacji, które szybko sie zapamiętywało. Korzystalismy z wielu materiałów pomocniczych i przykladowych zadań maturalnych. Jestem bardzo zadowolona, polecam!

Julia Pukownik, lipiec 2016, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Polecam bardzo! Dzięki zajęciom z matematyki dostałam się na moją wymarzoną informatykę! Zajęcia były prowadzone bardzo spokojnie, bez nerwów, bez pośpiechu, pojęcia matematyczne tłumaczone "na chłopski rozum", dzięki czemu łatwiej było mi przyswoić materiał

Maria Radzikowska, lipiec 2016, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Od dzisiaj jako studentka politechniki warszawskiej mogę powiedzieć, że się da!
7 miesięcy fizyki z panem Krzysztofem i fizyka napisana lepiej od matmy rozszerzonej.
Polecam.

Magdalena Grzesiewska, lipiec 2016, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Matma zdana i to dla mnie najważniejsze! Zajęcia super prowadzone! Polecam.

Katarzyna Broda, lipiec 2016, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Chemie i biologię gorąco polecam !!:)

Karolina Wojciechowska, lipiec 2016, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Nie będę opowiadać swojej historii, bo przecież nie o to tu chodzi, powiem krótko, jeśli zamierzacie dobrze zdać maturę lub podwyższyć swój wynik, nie zastanawiajcie się długo i kierujcie się prosto do Maturity.
Korzystałem z kursu XXL z biologii, który chciałbym gorąco polecić. Zajęcia prowadziła Pani Danuta Madziar i to dzięki jej profesjonalizmowi, zaangażowaniu, doskonałej umiejętności przekazywania wiedzy, a przede wszystkim odpowiedniemu ukierunkowaniu można rozwiać wiele wątpliwości, nasuwających się podczas rozwiązywania testów, a maturę zdać bez stresu uzyskując satysfakcjonujący wynik.
Dodam jeszcze, że panuje tu wspaniała, życzliwa atmosfera i pomimo ogromu pracy, jaką trzeba włożyć w przygotowanie się do matury na zajęcia przychodzi się z przyjemnością.

Adam Pietkun, lipiec 2016, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Kursy z biologii miałam z Panią Czerwińską i bardzo polecam zawsze chęcią do niej jechałam super atmosfera polecam!:D

Adrianna Andrzejewska, lipiec 2016, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Ocena 5/5 :D

Nigdy bym nie pomyślała, że chemia i biologia mogą być tak przyjemne w nauce ! Wszystko dzięki wspaniałym wykładowcom. Pokazali mi jak się uczyć bez konieczności "zakuwania" (może z małymi wyjątkami, ale zawsze jest coś co trzeba po prostu zapamiętać). Wystarczy czasem trochę pogłówkować i wszystko jasne ; )Także serdecznie polecam wszystkim osobom przygotowującym się do matury! Nie będziecie zawiedzeni !

Agnieszka Bojakowska, lipiec 2016, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Bardzo dobre przygotowanie do matury z biologii i przede wszystkim z chemii zdanej na 92%. Polecam!

Tomasz Styczyński, lipiec 2016, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Polecam kursy w Maturicie każdemu, kto chciałby zostać dobrze przygotowany do matury rozszerzonej (zwłaszcza z chemii). Kurs XXL z Panią Dominkią Hapką-Żmich pozwolił na ugruntowanie posiadanej wiedzy oraz wykorzystanie jej w praktyce (poprzez rozwiązywanie niezliczonej ilości zadań). Przyjemna, motywująca atmosfera oraz profesjonalne przygotowanie do arkuszy maturalnych pozwoliło na osiągnięcie w maju zadowalających wyników :) (medycyna, CM Bydgoszcz)

Ada Smyk, wrzesień 2015, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Gorąco polecam zajęcia Maturity z języka angielskiego, prowadzone przez Panią Dorotę Dytrych - bardzo ciekawe lekcje, łatwe do zrozumienia i prowadzone w fajnej atmosferze. Pozwoliły mi na napisanie rozszerzonej matury z angielskiego na 93% bez większego problemu :) Pozdrawiam, Kuba

Kuba, wrzesień 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Polecam kursy maturalne organizowane przez Maturitę. Jako humanistka brałam udział w zajęciach z rozszerzonej matematyki i maturę zdałam na poziomie klas mat-inf (w VI LO, dodajmy! a zgodnie z danymi ze świadectwa maturalnego, wynik wyższy niż ja miało tylko 10% zdających ;) ). Zajęcia były prowadzone w przyjaznej atmosferze, zdążyliśmy z materiałem, przekazana w pigułce teoria wystarczyła, by z powodzeniem wykorzystać ją w praktyce w maju;)

Zuzanna Olszewska, wrzesień 2015, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Polecam kursy z chemii każdemu maturzyście, który chce osiągnąć nieprzeciętny wynik z egzaminu maturalnego. Cierpliwość, humor i zaangażowanie nauczyciela sprawia, że materiał przyswaja się prawie sam :), a uczestnictwo nie jest jedynie obowiązkiem, a także przyjemnością. Sympatyczni ludzie, wspólnie motywujący się do pracy. Zachęcam gorąco!!! ;)

Ania Szczuka, wrzesień 2015, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Serdecznie polecam kurs Maturita z historii. Jeżeli zależy komuś aby mieć bardzo wysoki wynik - na pewno tak będzie! Cały jakże duży materiał będzie dogłębnie powtórzony przed majem oraz użyty w ćwiczeniach praktycznych a to wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze.

Ada Kościanek, sierpień 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie
https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Świetna sprawa ! Polecam kurs standardowy biologia z Panią M. Czerwińską i kurs przyspieszony chemia z Panią D. Hapka-Żmich ! Pierwszy z nich pozwolił mi uzupełnić wiedzę ze szkolnych lekcji, drugi służył jej uporządkowaniu . Jestem bardzo zadowolona, mój wynik maturalny to 175 pkt :) POLECAM.

Monika Basiewicz, wrzesień 2015, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Wszystkim polecam, nie ma lepszych kursów przed maturą :) Dla mnie ciężko było połączyć kurs ze szkołą, ale oczywiście warto się trochę wysilić i popracować. Nie jest łatwo, ale dostanie się na studia (Uniwersytet Medyczny w Gdańsku- farmacja), o których myślałam już na początku września gdy szlam do ostatniej klasy liceum- bezcenne :))

Magda Wysocka, sierpień 2015, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Zdecydowanie polecam kursy w Maturicie, zarówno biologie jak i chemię. Jest to idealne rozwiązanie dla tych co chcą zacząć przygotowanie do matury od podstaw, jak i dla tych co już bazują na pewnej wiedzy. Każdy dział jest dokładnie omówiony i "przewałkowany" milionem zadań, powtórzeń, arkuszy. W szczególności gorąco polecam zajęcia z Panią Dominiką Hapką- Żmich, która potrafi wytłumaczyć chemię każdemu ! ;) Uważam, ze Maturita zapewni 100% sukcesu na maturze każdemu dlatego gorąco ją wszystkim polecam i będę polecać! ;)

Marta Bień, wrzesień 2015, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Zdecydowanie polecam. Zarówno chemie z prof. Hapka-Żmich jak i biologię z prof. Madziar. Solidne przygotowanie do matury!

Damian Zabel, wrzesień 2015, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Najlepsze przygotowanie do matury - każde zagadnienie dokładnie wytłumaczone, mnóstwo przerobionych zadań i arkuszy i to wszystko w fajnej atmosferze. Chemia z panią Hapką-Żmich staje się prostsza, a matura niestraszna. Jestem bardzo zadowolona! Polecam każdemu kto chce osiągnąć wysoki wynik i dostać się na wymarzone studia.

Kinga Szymczak, wrzesień 2015, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Dołączam do całej listy wychwaleń Maturity! :) POLSKI i MATEMATYKA po prostu prowadzone wspaniale. Na wysokim poziomie ale i od podstaw, w przemiłej atmosferze:) Potwierdzam, że pani prof. Agnieszka Miler jest najlepszym polonistą na świecie,!! zajęcia bardzo uporządkowane, ciekawe, zawsze można było o wszystko zapytać. Przygotowanie do matury i ustnej i pisemnej fantastyczne! Ustna zdania na 100%, pisemną na 70%. Mój ścisły umysł nawet nie marzył o takich wynikach. A matematyka - brak słów, żeby wystarczająco opisać zajęcia u pana Profesora Grzegorza Jurka. Anielska wprost cierpliwość!!! I tłumaczenie takie jasne, logiczne, że moim zdaniem każdy by zrozumiał. Kamień by zrozumiał :D
Polecam Wasze kursy moim wszystkim znajomym, naprawdę bardzo mi pomogły. Żałuję tylko, że jednak nie odważyłam sie na matematykę w rozszerzeniu. Podstawa na 100% oczywiście; ) Może przyjdę do Was jeszcze raz. Tym razem na rozszerzenie. Wiem, że jeśli u pana Grzegorza, to byłaby i tu stówka ;)
Za wszystko dziękuję! Agata.

Agata, sierpień 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Kurs z fizyki sprawdzony! POLECAM!!! Wielkie podziękowania dla Pana Profesora Kołodziejskiego za naprawdę genialne przygotowanie do matury i podziękowania dla całej Maturity. Kursy na wysokim poziomie, świetne tłumaczenie, mnóstwo zadań, wszystko szczegółowo omówione. Bez fizyki w Maturicie na maturze byłoby dużo gorzej. A tak - 86%. Pierwsza rekrutacja moja ;) Będę polecać wszystkim znajomym!

Marcin P., sierpień 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Świetny sposób, żeby usystematyzować swoją wiedzę do matury. Polecam z czystym sumieniem!

Kuba Piekut, sierpień 2015, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Masz jakieś obiekcje? Pozbądź się ich w pełni!
Dzięki kursom, na które siłą zapisali mnie rodzice, dostałam się na swoją wymarzoną uczelnię (medycyna, UM Poznań). Jeszcze rok temu nie brałam pod uwagę rozszerzonej matury z chemii, a poszła mi ona najlepiej.

Teoria przedstawiona była w przejrzysty sposób, dzięki czemu zadania rozwiązywało się z dużą łatwością.
Z każdym problemem można było zwrócić się do osoby prowadzącej dany kurs.
Atmosfera panująca podczas kursów była miła, lecz nie rozleniwiająca.
Niczego nie żałuję! Każda godzina była warta swej ceny.
Jeśli oczekuje się precyzji i dobrego przygotowania do matury, z odrobiną zaangażowania, można osiągnąć o wiele więcej niż nam się marzy.
Właśnie dzięki Maturicie, dzięki wyjątkowym nauczycielom. Dziękuję.

Monika Jakubowska, lipiec 2015, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Polski rozszerzony 92%. Historia 88%. Polecam. Kursy rzetelnie przygotowują do matury.

Maciej, sierpień 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Gorąco polecam! Nigdzie nie nauczą tak jak w Maturicie! Bardzo dobrze przygotowane kursy, przemiła atmosfera i świetna kadra wykładowców. Zajęcia z chemii z Panią Dominiką naprawdę dużo dają, okazuje się że chemia może być naprawdę logiczna :) Dzięki tym kursom udało mi się zdać fajnie maturę i dostać na medycynę : >

Maja Domagalska, lipiec 2015, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Najbardziej kompetentni nauczyciele w naszym mieście i bardzo miła atmosfera na zajęciach. Polecam z czystym sumieniem! Bez Maturity moje wyniki nie mogłyby być takie wysokie ;)

Kuba, sierpień 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Serdecznie polecam kursy Maturity! Uczestniczyłam w kursie z matematyki. W szkole miałam dwie matury próbne - na końcu drugiej klasy i na początku trzeciej - obydwóch nie zdałam. Byłam już przygotowana na poprawkę, szczególnie że od zawsze miałam problemy z matematyką. W czasie rocznego kursu nadrobiłam zaległości jeszcze z gimnazjum! Maturę ZDAŁAM z wynikiem 43% który jest dla mnie bardzo satysfakcjonujący. Grupy są małe a zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Szkoła również motywuje do samodzielnej pracy. Bardzo dziękuję i wszystkim szczerze polecam!

Jagoda, sierpień 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Serdecznie polecam kurs z języka niemieckiego z panem P. Romanowskim! Zajęcia prowadzone w bardzo miłej i bezstresowej atmosferze, wszystko dokładnie tłumaczone, dzięki czemu udało mi się zdać maturę z niemieckiego, co było dla mnie głównym celem :)

Aurelia, sierpień 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Szczególne polecam matematykę rozszerzoną tym, którzy marzą o lekarskim, bo wystarczy podstawa ze szkoły, żeby nadążyć na kursie, a coraz więcej uczelni stawia na trzy przedmioty.

Monika Rulewska, lipiec 2015, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Z przyjemnością dołączam się do pozytywnych opinii na temat Maturity! Zajęcia pozwoliły mi, zadeklarowanej humanistce, zdać maturę z matematyki na poziomie, na który wcześniej nawet nie miałam nadziei. Ponadto lekcje były prowadzone w miłej atmosferze, a wszystkie zagadnienia tłumaczone cierpliwie i zrozumiale. Polecam wszystkim przyszłym maturzystom!

Weronika Stelmaszyk, lipiec 2015, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Rewelacyjni nauczyciele i rewelacyjna atmosfera! Dzięki zajęciom w Maturicie osiągnęłam wielki progres z matmy i angielskiego. Polecam wszystkim!

Kasia Młynarczyk, lipiec 2015, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


ZDECYDOWANIE POLECAM!!!
Nigdy nie spodziewałem się, że kiedykolwiek tak mocno będę mógł zarekomendować jakiekolwiek korepetycje, indywidualne czy też kursy maturalne w centrum edukacyjnym. Zawsze z niechęcią słuchałem opinii, że aby osiągnąć sukces i dobrze przygotować się do egzaminu dojrzałości należy "znaleźć sobie dobrego korepetytora", gdyż często w obliczu wysokich wymagań rekrutacyjnych na Naszych wymarzonych kierunkach studiów samo przygotowanie przez szkołę, Liceum/Technikum, nie wystarcza...
W Maturicie należałem do grupy "Starszaków" :) , ponieważ jestem maturzystą z 2014 roku. Wcześniej chodziłem prawie 2 lata na indywidualne zajęcia z chemii, gdyż to właśnie ten przedmiot między innymi był wymagany podczas rekrutacji na mój wymarzony kierunek... Lekarski. Po uzyskaniu niesatysfakcjonującego wyniku w 2014 roku byłem pewny, że w przyszłym roku spróbuje ponownie. Pozostało jedynie (chociaż bardziej pasowałoby "aż") znaleźć ów "dobrego korepetytora"... Ja znalazłem NAJLEPSZEGO! Tak się składa, że choć na Maturitę natknąłem się przez przypadek (z polecenia) to uważam za największe szczęście to, że właśnie ją wybrałem.
Dane mi było uczęszczać na 2 kursy XXL z biologii i chemii. Jestem zadowolony z jakości i sposobu prowadzenia zajęć przez doświadczonych wykładowców, egzaminatorów. Nie wyobrażam sobie, abym mógł trafić lepiej! Ustalone według terminarza spotkania były prowadzone w taki sposób, aby poruszyć najważniejsze zagadnienia, dokładnie wytłumaczyć teorię, omówić sporo zadań, zwrócić uwagę na najistotniejsze kwestie, a każdy kursant mógł uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania i wątpliwości oraz sprawdzać swoje nowo nabyte umiejętności podczas regularnie przeprowadzanych testów cząstkowych . Na zajęciach dodatkowo panuje bardzo miła, ciepła, a zarazem sprzyjająca nauce i motywująca atmosfera. Każdy traktowany jest indywidualnie oraz każdemu poświęca się sporo uwagi. W dodatku przy dużej liczbie godzin cena za kursy również moim zdaniem jest bardzo korzystna.
Troszkę się rozpisałem , ale oprócz tego co napisałem powyżej zaznaczyć muszę jeszcze parę istotnych dla mnie kwestii... W Maturicie poznałem wiele interesujących osób, cały czas czułem, że moja przyszłość i wyniki maturalne nie są moim wykładowcom obojętne, poświęcano mi zawsze czas oraz w niezwykle przyswajalny sposób tłumaczono zagadnienia. Aż wreszcie muszę to napisać... Miałem ogromną przyjemność poznać FANTASTYCZNĄ Panią Hapkę-Żmich :D Dzięki której właśnie CE Maturita jest jakie jest, a jest naprawdę świetne i godne polecenia. Słowa osoby, która rok temu polecała mi Maturitę, a mianowicie: "Pani Dominika jest kochana!" okazały się być w ogóle nie przesadzone.
Bardzo dziękuję. :)

Maciej Pawlikowski, lipiec 2015, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Polecam chemię z panią Hapką-Żmich! Dokładne i cierpliwe tłumaczenie, wysoki poziom i ogromna ilość rozwiązanych zadań sprawiły, że byłam bardzo dobrze przygotowana do matury. Na każdych zajęciach materiał był realizowany z najmniejszymi szczegółami, nawet zagadnienia, które nie były poruszane w szkole a były potrzebne do egzaminu, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że wybór Maturity był jak najbardziej trafiony :) poza tym ogromne wsparcie i zainteresowanie wykładowcy oraz motywacja do działania! Poskutkowało to tym, że na maturze nic mnie nie zaskoczyło i osiągnęłam wysoki wynik :) Polecam wszystkim (już jako studentka stomatologii) :)

Kinga, lipiec 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Szkoła godna polecenia, miła atmosfera oraz fachowe podejście.

Tomasz Prokopowicz, lipiec 2015, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Polecam wszystkim kursy w Maturicie. Zajęcia prowadzone były w sposób rzetelny i w bardzo miłej atmosferze. Wykładowcy zawsze są przygotowani do zajęć, tłumaczą zagadnienia w zrozumiały sposób. Zaletą tych kursów jest bardzo duża ilość materiałów, które otrzymywałam oraz częste sprawdziany i kartkówki (które były układane przez wykładowców na odpowiednim poziomie - wyniki odzwierciedlały poziom naszej wiedzy). Dzięki tym kursom matura przestała być taka straszna :) Serdecznie polecam!!!

Martyna, lipiec 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Świetna atmosfera, wspaniali nauczyciele. Chemia po kursie stała się bardzo prosta ♥ Bardzo polecam!

Marta Bryfczyńska, lipiec 2015, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Serdecznie polecam! Nauczyciele przekazują wiedzę z wielką pasją, wszystko jest doskonale zorganizowane! Pani Dominika jest niesamowicie sympatyczną osobą :)

Patryk Żabiński, lipiec 2015, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Zdecydowałem się na kurs Maturita zachęcony trochę przez rodzeństwo, które też w nich uczestniczyło i trochę przez znajomych. Szczerze mówiąc byłem na początku trochę sceptycznie do nich nastawiony, przecież na co mi kursy jak mogę się sam nauczyć w domu. Z takim podejściem zacząłem rok szkolny. Z czasem jednak zauważyłem, że w klasie maturalnej zaczyna mi brakować na wszystko czasu, nawet na zjedzenie posiłku :) gdyby nie kursy, miałbym o wiele większe trudności z przyswojeniem wiedzy, motywowały mnie one do nauki, dzięki nim mogłem utrwalić swoją wiedzę. Co więcej, byliśmy nauczani stricte pod kątem naszej nowej matury, bez zbędnych rzeczy. Polecam gorąco każdemu , kto wybiera się na medycynę :)

Paweł Lachowski, lipiec 2015, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Jestem matematycznym beztalenciem. Na próbnej maturze uzyskałam jakieś 11%, wcześniej nie chodziłam na żadne kursy lub korepetycje, bo dostawałam pozytywne oceny. Myślałam,że jakoś dam radę i z maturą. Ale na próbnej poległam bardzo. Jako że moja mama pracuje w Maturicie, nie szukałyśmy innych ofert. Kurs przyspieszony, co tydzień niedziela rano wyjęta z życia, ale... warto było. ZDAŁAM. W mniej niż rok narobiłam zaległości jeszcze z gimnazjum. :-) może nie wszystkie, bo mój wynik jest dość słaby, ale najważniejsze, że nie mam poprawki i mogę spokojnie myśleć o studiach. (za 15 minut poznam wyniki...) miałam 32%.
Za to 100% z rozszerzonego polskiego, osobiście nie potrzebuję w nim pomocy, dzięki mojej mamie. Także polecam zarówno kursy z matematyki jak i z polskiego. :-)

Martyna, lipiec 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Wziąłem udział w kursach i nie pożałowałem, dały mi na prawdę sporo, Dzięki nim powtarzałem wiedzę z trzech lat już od początku roku, równolegle realizując program w szkole, co bardzo pomagało utrwalić informacje. Polecam każdemu maturzyście, kursy jedyne w swoim rodzaju , do tego bardzo przyjemna kadra!! :))

Paweł, lipiec 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Serdecznie polecam wszystkim kursy w Maturicie. którzy chcą uzyskać wysokie wyniki na maturze , a szczególnie chemię z panią Dominiką Hapką- Żmich oraz biologię z panią Danutą Madziar. Sądzę, że kursy są nie tylko dla tych którzy chcą pogłębić swoją wiedzę z przedmiotu ,ale i dla tych którzy uczą się wszystkiego od nowa. Wykładowca bardzo się stara przygotowuje dużą ilość zadań na każde zajęcia dzięki czemu łatwo można przyswoić nowy materiał, a w dodatku na zajęciach panuje miła atmosfera jeszcze raz polecam !!!:)

Sara, lipiec 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Moje oczekiwania spełnione w 100%: wszystko powtórzone od początku, wytłumaczona każda wątpliwość, a ułożony krok po kroku plan zajęć motywował także do samodzielnej pracy w domu. Na pierwszym spotkaniu miałam pustą głowę, ale systematyczne powtórki pozwoliły nadrobić zaległości i cieszyć się dobrym wynikiem egzaminu. Serdecznie polecam!

Martyna Piszczek, lipiec 2015, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Serdecznie polecam kursy w Maturicie. Profesjonalne podejście do ucznia, nauka od podstaw i co najważniejsze przecudowna kadra. 1000 % zadowolenia !!! Jestem zachwycona :)

Anna, lipiec 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Rewelacyjne kursy zarówno dla tych, którzy widzą swój egzamin w ciemnych barwach, jak i dla tych, którym brak systematyczności. Cierpliwe tłumaczenie tematu, zadania, powtórki i sprawdziany ;) Wspaniała motywacja do pracy, a wyniki matur mówią same za siebie - warto spróbować, a potem cieszyć się sukcesami.

Martyna, lipiec 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Nigdzie nie uczą tak dobrze jak w Maturicie! Dzięki Pani Dominice zrozumiałam, że chemii nie należy się bać i że jest ona jak najbardziej logiczna. Kursy kompleksowo przygotowują do matury i są prowadzone w niezrównanie świetnej atmosferze. U mnie zaowocowało to 92% z chemii na maturze i 98% z biolci :) Także juz po ogłoszeniu list rankingowych wiem, ze mogę lecieć z papierami wymarzona uczelnie medyczna :) Polecam!

Maja, lipiec 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Świetna szkoła, wspaniała kadra, rodzinna atmosfera, rzeczy niezrozumiałe i trudne stają się proste i łatwe. Cieszę się, że maturę mam już za sb, ale będę tęsknić za Maturitą i nauczycielami ♥ Polecam.

Monika Krupecka, lipiec 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie
https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Szczerze polecam wszystkim kursy w Maturicie, a szczególnie chemię z Panią Dominiką Hapką-Żmich :) Przypomnienie wiadomości i setki zadań na zajęciach stanowią świetną powtórkę przed maturą, a to wszystko w przemiłej atmosferze! :)

Basia Rudzka, lipiec 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie
https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


Serdecznie polecam kursy Maturity z chemii wszystkim, którzy chcą zdać maturę na wysokim poziomie. Wykładowca bardzo się stara, ponieważ przekazuje wiedzę w przejrzysty i zrozumiały sposób i zadaje zadanka domowe, umożliwiające powtórzenie przerabianego materiału. Co więcej na zajęciach panuje sympatyczna i sprzyjająca nauce atmosfera. Polecam jeszcze raz! :)

Magda M, lipiec 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Polecam kursy w Maturicie wszystkim którzy chcą jak najlepiej zdać maturę :) Chemia u pani Hapki-Żmich jest czymś niesamowitym, nie potrafię wyobrazić sobie kogoś, kto przystępniej by wszystko wytłumaczył, włożył tyle wysiłku w naszą edukację i miał tyle cierpliwości ♥

Agnieszka Cieśla, lipiec 2015, źródło:   https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad kursami w Maturicie - idziecie tam! Nigdy nie miałam tak uporządkowanej wiedzy z chemii czy z biologii. Prowadzący są bardzo wyrozumiali i w bardzo przystępny sposób przekazują wiedzę. Jeśli już się zapiszcie to nie olewajcie sprawy. Odrabiajcie rzetelnie zadania,na zajęcia chodźcie przygotowani. Pomoże to Wam w zrozumieniu,będzie więcej czasu na zadania i dyskusje,które pomogą rozwiać wątpliwości. Dzięki p. Madziar (najlepszy nauczyciel na świecie) ponownie zakochałam się w biologii! Metabolizm wytłumaczony perfekcyjnie. Chemia z p. Hapka-Żmich również prowadzona w bardzo odpowiadający mi sposób. Na chemii udzielajcie się, nie kłamcie, że rozumiecie,bo P. Dominika rozgryzie Was w 5 sekund. Na kursie z chemii zrozumiałam ELEKTROCHEMIĘ czyli chyba najgorszy dział! Dzięki p. Dominice i jej "magicznym" tabletkom pokonałam blokadę jaką był dla mnie stres, przez który robiła mi się czarna dziura w głowie. Także jeśli chcecie poznać ten specyfik to tylko do Maturity!
P.S. Samo zapisanie się na kurs nie gwarantuje Wam miejsca na prestiżowych kierunkach. Musicie włożyć w to własna pracę a nauczyciele z Maturity z pewnością Wam w tym pomogą.

Magdalena Mreła, czerwiec 2015, źródło:  https://www.facebook.com/ce.maturita/reviewsW Maturicie brałem udział w kursie z fizyki. Bardzo dobra powtórka przed maturą. Wysoki poziom, ale wszystko bardzo dokładnie i cierpliwie tłumaczone. Wykładowca ma znaczną wiedzę, którą potrafi bardzo jasno wyłożyć. Podpowiada na co warto zwrócić uwagę, co może się pojawić, jak pisać żeby nie utracić bez sensu punktów. Jestem bardzo zadowolony, liczę na minimum 85-90%. Polecam. Paweł.

Paweł, czerwiec 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Polecam w 100%!!! To świetna powtórka przed maturą. Realizuje się to wszystko, co może pojawić się w arkuszu. Wszystko po kolei, jasno tłumaczone a potem egzekwowane na sprawdzianach, co było dodatkowo motywujące. Myślę że bez tych kursów byłoby mi dużo trudniej, ponieważ bardziej bym się denerwowała, nie miałabym tyle wiedzy i nie byłabym tak przygotowana właśnie pod kątem wymagań maturalnych. Z Maturitą matura nie była trudna! :D Polecam!

Ania, czerwiec 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Biola, chemia w Maturicie
Prowadzone znakomicie!
Przełożenie na maturze
Na punkciki będzie duże,
A świadectwo jak ze snu!
Medycyna welcome to! :D

Agata, czerwiec 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Po takiej chemii i biologii - lekarski w zasięgu ręki. Już po pierwszych zajęciach uświadomiłem sobie, ile jeszcze czeka mnie pracy. Ale dzięki temu zmotywowałem się i ostro zabrałem się do roboty. Dodatkową motywacją były regularne sprawdziany z obu przedmiotów i to, że w trakcie kursów jest interakcja na linii nauczyciel –uczeń. Nie siedzi się jak na wykładzie i tureckim kazaniu (no, tacy też byli, ale to już z własnego wyboru), ale można aktywnie brać udział w zajęciach. Najpierw teoria, cierpliwe tłumaczenia, często jakieś nasze pytania (nawet najdurniejsze można zadawać, wszystko jest cierpliwie wyjaśniane). Potem zadania, każde wytłumaczone, co i jak, po kolei. Można naprawdę bardzo dużo się nauczyć. Uważam, że to kursy dla każdego – i dla takich, którzy zaczynają od przysłowiowego zera (oczywiście muszą ciężko pracować, żeby gonić materiał, ale wiem, że się da!) i też dla tych, którzy mają dużą wiedzę i chcą tylko powtórzyć. Zawsze znajdzie się coś, co omijali, czego nie byli pewni itp. i tu można wszystko uzupełnić. No i oczywiście bardzo dużo zadań. Różnych, z różnych źródeł. Czyli praca z każdej strony :)
Kursy naprawdę szczerze polecam!

Maciej, czerwiec 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Przygotowanie do matury z biologii na bardzo wysokim poziomie. Kurs rzeczywiście bardzo się przydał, bez niego napisałbym znacznie słabiej, bo w szkole biologia kulała. A tak liczę na około 80%, czyli nawet więcej niż potrzebuję ;) A matura z bioli... sami wiecie jaka była :P Więc jestem z siebie BARDZO ZADOWOLONY. I dziękuję za takie świetne przygotowanie.

Oczywiście będę wszystkim polecał kursy w Maturicie.

Karol, czerwiec 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Język angielski na 98% :D To mówi samo za siebie :D Super kursy, polecam!

Marysia, czerwiec 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Dzięki zajeciom w Maturicie z Panią Doktor Hapką Żmich i jej prostym i logicznym tlumaczeniom, nie musiałam wkuwać całych stron podręcznika od chemii a ta nagle stała się dla mnie jasna i zrozumiała.
Pani Doktor jest świetnym nauczycielem, dlatego polecam w 100%! :)

Małgorzata, czerwiec 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Serdecznie polecam wszystkim kursy w Maturicie! Dzięki nim napisałam maturę z matematyki naprawdę dobrze. Próbne matury pisałam na 30-40%, trochę słabo. A po kursie liczę na około 80%. Bardzo dziękuję i pozdrawiam wykładowcę (Pani Agata).

Nika, czerwiec 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Zajęcia w Maturicie pozytywnie mnie zaskoczyły. W ubiegłym roku uczestniczyłem w kursach innej firmy i za namową znajomych przeszedłem w 3 klasie do Maturity. To był dobry wybór. Tutaj czuje się, że im zależy. Zależy właścicielom, nauczycielom, wszyscy naprawdę rzetelnie PRZYGOTOWUJĄ DO MATURY tak, żebyśmy osiągnęli swoje cele. Nie tylko odklepać swoje i wyjść, ale faktycznie czuje się jakąś drogę, cel, sens. Zajęcia są prowadzone w bardzo uporządkowany sposób, wszystko jest tłumaczone od podstaw, tak jak piszą na stronie ;) Może też dlatego, że byłem na kursie xxl i faktycznie WSZYSTKO zostało zrealizowane i przećwiczone aż na górkę.

Polecam! Naprawdę świetne przygotowanie do matury, dobrze ulokowana kasa i spożytkowany czas!

Sebastian, czerwiec 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Polecam, polecam, polecam!!!!
Polecam wszystkim tym, którzy marzą o medycynie czy stomatologii! Biologia i chemia na wysokim poziomie, świetne przygotowanie do matury. To nie "tylko powtórka", jak niektórzy myślą o kursach maturalnych. To rzetelna nauka, od początku do końca. Materiał jest tłumaczony, wykładowcy świetnie potrafią przekazać materiał, są niesamowicie cierpliwi, z fenomenalnym podejściem do uczniów. Maturita pomogła mi naprawdę dobrze przygotować się do egzaminu maturalnego mimo że w szkole miałam chemię ładnych kilka lat temu i to jeszcze na marnym poziomie. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i serdecznie wszystkim polecam :) Emilia, kursy xxl.”

Emila, czerwiec 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Rzetelne przygotowanie do matury. Kurs z fizyki bardzo mi pomógł. Uważam że bez zajęć w Maturicie nie napisałbym tak dobrze matury. Liczę na minimum 85%. Polecam te kursy wszystkim, którzy mierzą wysoko.”

Tomo, czerwiec 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Z czystym sumieniem mogę polecić kursy w CE Maturita. Mnie osobiście bardzo pomogły, zarówno w samej nauce, jak i w znalezieniu motywacji :) Nauczyciele są doskonali, naprawdę wiedzą, jak przekazać wiedzę. Mogę pisać o polskim, matematyce i angielskim (rozszerzenie), ponieważ w tych kursach brałąm udział. Ale wiem, że moi znajomi z klasy byli też na innych przedmiotach i są bardzo zadowoleni. A ja - no cóż - jestem bardzo wdzięczna za pomoc, wyniki ustne: polski 90%, angielski 88%. Wiem, że pisemne poszły mi też bardzo dobrze, szczegóklnie matematyka, za co bardzo dziękuję, bo w szkole to bywało różnie ;)
Jeszcze raz polecam i pozdrawiam Wykładowców :D”

Barbara, czerwiec 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Polecam wszystkim maturzystom, którzy chcą gruntownie utrwalić i uporządkować swoją wiedzę ;))). 
Po zajęciach z chemii xxl z Panią Hapką - Żmich nie ma możliwości, aby ktoś był niezadowolony ze swojego wyniku na maturze - wszystko jest tłumaczone od podstaw, krok po kroku, a do tego robione jest mnóstwo zadań maturalnych. 
Także biologia z Panią Madziar stoi na wysokim poziomie, kładąc głównie nacisk na praktyczne umiejętności rozwiązywania specyficznych zadań maturalnych. Choć jeśli ktoś chciałby naprawdę dobrze powtórzyć całą teorię to polecam kurs xxl, gdzie jest na to więcej czasu niż na standardowym :)”

Michał Kłos, maj 2015, źródło:  https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Świetne przygotowanie do matury z języka polskiego zwłaszcza dla tych którzy obawiają się części ustnej (mój wynik 95%) :)”

Kajetan Pawłowski, maj 2015, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Bardzo dobre przygotowanie do matury. Dużo arkuszy, tłumaczenia, wszystko z uśmiechem i w sympatycznej atmosferze. Polecam.”

Kamil, maj 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Polecam serdecznie! Wszystko tłumaczone w bardzo przystępny sposób, nie można nie zrozumieć :) Sposób przekazywania wiedzy przez panią doktor Hapkę-Żmich (kurs z chemii XXL ) bije na głowę nauczycieli w szkołach, którzy często nie rozumieją tego o czym mówią, bądź sprawiają takie wrażenie. Polecam wszystkim gotowym na sumienną pracę! Materiał do matury przerobiliśmy aż ponad program, szczególnie że w tym roku matura nie była trudna. Byłam super przygotowana, liczę na 95%. A te punkty, które straciłam - to z własnej głupoty niestety. Kursy polecam! W szkole by mnie tak nie przygotowali.”

Kasia, maj 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Polecam! Jeśli marzycie o medycynie, to Maturita pomoże Wam spełnić to marzenie :) Brałam udział w kursie xxl z chemii i standardowym z biologii i teraz trochę żałuję, że nie wzięłam obu xxl. Taka ilość godzin naprawdę pozwoliła i na tłumaczenia i na arkusze i powtórki. A pani Doktor jest po prostu najlepsza :D Z biologii czułam się o wiele pewniej, dlatego poszłam na kurs standardowy. Ale po tym arkuszu który nam zafundowała CKE to teraz wiem, że trzeba było iść na xxl. Nie mowie, że kurs standardowy ma za mało godzin (85h), ale teraz doceniam każda spędzoną w Maturicie godzinę i wiem, że napisałam dobrze (oczywiście straciłam 10% na własnej głupocie), ale kurs xxl pozwala zrealizować naprawdę bardzo dużo zadań. Kto chce powtórzyć, utrwalić, poćwiczyć zadania, standardowy wystarczy. Ale na medycynę, jeśli w szkole nie masz chemika czy biologia petardy, to TYLKO XXL.

Podsumowujac: bardzo jestem zadowolona i dziękuję za naprawdę świetne przygotowanie mnie do matury :) Również będę Maturitę polecać wszystkim znajomym!”

Monik, maj 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Zajęcia prowadzone przez wykształconych, porządnych nauczycieli, którzy wiedzą jak dobrze przekazać informację. Nie są to kursy tylko dla tych, co mierzą na 30%, ale także na więcej. Kursy pozwoliły mi uporządkować informacje, przyłożyć się do tego, z czym mam problem oraz świetnie się przygotować i zdać na 100% :) Polecam.”

Daniel Grelewicz, maj 2015, źródło:  https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Polecam! Poprawiałam maturę po 15 latach i uczestniczyłam w Maturicie w zajęciach z polskiego, angielskiego i matematyki. Miałam bardzo dużo obaw, czy po tylu latach będę jeszcze pamiętać coś ze szkoły i czy dam sobie radę. Okazało się, że niestety ze szkoły nie pamiętam dużo. Ale dzięki tak miłym i wyrozumiałym nauczycielom uwierzyłam, że dam radę :) Nie będę ukrywać, bo pracy było dużo i chwile zwątpienia i czasem łzy rozpaczy. Ale dzięki Wam nie podałam się i już mogę świętować zwycięstwo, przynajmniej ustne. Wiadomo, nikt nie ma pewności, jak poszły pisemne. Ale niezależnie czy zdam czy nie (wierze ze tak!), polecać będę Waszą szkołę wszystkim . I starym i młodym! Bardzo dziękuję za wszystko!”

Danka, maj 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Polski w podstawie i angielski w rozszerzeniu. Kurs standardowy. Jestem bardzo zadowolony, bardzo dobre tłumaczenie, praca na arkuszach, powtórki, sprawdziany. Ustne już zaliczone (moja pięta Achillesowa, język polski na 100%!!!) Wyniki pisemnych przede mną, ale jestem dobrej myśli; ) Poza wysokim poziomem, medal za wspaniałych nauczycieli! Cieszę się, że wybrałem CE Maturita. Polecam!!”

Michu, maj 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Biologia i chemia bezkonkurencyjne! Jesteście świetni, czuję, że lekarski jest w zasięgu ręki ;) Uczęszczałem na kursy xxl. W tym roku poprawiam maturę, w zeszłym chodziłem na kursy do Waszej konkurencji ;) I muszę to napisać, mam nadzieje, że nie usuną... Maturita jest o wiele lepsza. Tak szczerze - to nie ma co porównywać, rozkładacie innych na łopatki :-P Maturita is the best! Tak trzymać! Ludziska, w ogóle się nie zastanawiacie, do Maturity jak w dym! Polecam!”

Maks, maj 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Świetna kadra, zajęcia na wysokim poziomie. Po biologii w Maturicie matura to była pestka :-) Jeszcze chemia do zdania, ale po kursie xxl jestem dobrej mysli. Czuję, że wiem WSZYSTKO! Będę Was polecać wszystkim znajomym :-)”

Kinia, maj 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Mogę śmiało polecić kursy w Maturicie! I zgadzam się z Kingą. Matma na wysokim poziomie i jednocześnie bardzo dobrze wytłumaczona. Wyniki matur dopiero za miesiąc, ale już wiem, że będzie minimum 90%. A próbną pisałem na 38-%.... trochę wstyd :P
Bardzo dziękuję panu prof. Grzegorzowi Jurkowi za cierpliwość i za tak dobre przygotowanie nas do matury. A Maturitę oczywiście będę polecać wszystkim znajomym! :D Pozdrawiam, Piotrek.”

Piotr, maj 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Zgadzam się z przedmówcą :-)
Mogę śmiało polecić kursy z matematyki i z języka angielskiego, kurs standardowy. Zajęcia prowadzone na wysokim poziomie i w miłej atmosferze. Nie zależy mi, żeby "tylko zdać", ale żeby zdać w granicach 90-95%. Obawiałam się początkowo, że zajęcia w podstawie będą na niskim poziomie, dla słabszych. Ale wcale nie! Nauczyciele trzymali poziom ;-) A to mobilizowało wszystkich, i lepszych i słabszych. Po prostu - kto naprawdę chciał się uczyć i się uczył - na pewno napisze maturę na wysokim poziomie. Szczególnie z matematyki, bo z językami wiadomo- na kursie od zera nikt nie da rady. Ale jeśli cokolwiek się umiało, Pani Dorota potrafiła zapędzić do pracy każdego :-D Oczywiście w bezbolesny sposób :-D
A tak serio, to bardzo się cieszę, że uczestniczyłam w zajęciach w Maturicie. Bardzo mi pomogły i teraz podchodzę do matury ze spokojem. Musi być dobrze :-D”

Karola, kwiecień 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Maturitę polecił mi kolega.Zachwalał i gwarantował, że jest naprawdę super i że przygotują mnie do matury naprawdę dobrze. Nie jestem orłem z matmy a akurat w rekrutacji na moje kierunki może być dodatkowym bonusem. Już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że trafiłam dobrze. Nauczyciel (pan Grzegorz Jurek ♥) jest fantastycznym, dobrym, ciepłym człowiekiem, który potrafi wszystko wytłumaczyć tak prosto, jasno i logicznie. Każda lekcja przebiega w sympatycznej atmosferze. Bardzo żałuję, że moje przygotowania do matury dobiegają końca, bo z Maturitą nauka była czystą przyjemnością! Nie liczę na maturze na 100%, ale startowałam w październiku z wiedzą na około 30%. Teraz robię arkusze na minimum 80% :D Dziękuję i naprawdę polecam wszystkim. WSZYSTKIM!!
P.S. Dziękuję pani Dominice (szefowa ;) ) za ogromną pomoc w październiku i doradzenie w wyborze przedmiotów. Jestem mega zadowolona i wiem, że dokonałam dobrych wyborów i że niedługo rozpocznę wymarzone studia :)
Love Maturita ♥”

Kinga, kwiecień 2015, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Zajęcia prowadzone profesjonalnie, przygotowują świetnie do matury. Gdyby nie Maturita, pewnie nie czułbym się tak spokojnie przed maturą.”

Barry Allen kwiecień 2015, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


„Po prawie 4 latach od matury postanowiłem poprawić mój wynik aby spróbować dostać się na wymarzoną akademię medyczną. Tyle, że do najbliższej matury pozostało zaledwie 7 miesięcy, a wiedza wyniesiona z liceum dawno uleciała.Wydawało się to niewykonalne, jedanak chciałem spróbować i po zapoznaniu się z opiniami w internecie zapisałem się na kurs XXL z chemii oraz standardowy z biologi w Maturicie.
Trzeba przyznać, że z chemii byłem po prostu kretynem, co zresztą potwierdzały moje dotychczasowe osiągnięcia w tej dziedzinie (2 na koniec liceum i 40% z matury). Sytuacja była na tyle tragiczna, że pod koniec września nie wiedziałem nawet jak napisać prostą reakcję, a rozrysowanie wzorów podstawowych kwasów było czarną magią.
Miałem masę obaw przed rozpoczęciem kursu, czy z moim poziomem "wiedzy" dam sobie radę. Już na pierwszych zajęciach okazało się, że kurs nie jest zwykłą powtórką wiedzy z liceum. Każde zagadnienie, każdy temat był przedstawiony rzetelnie i idealnie dostosowany do wymagań maturalnych (jak się później okazało wszystko co miało być zaskoczeniem na maturze zostało przerobione na zajęciach). W dodatku w bardziej przystępny sposób niż przedstawiała to Pani Dominika Hapka- Żmich nie da się już tego zrobić. Nawet ja zrozumiałem... I to z zaskakującym, 88 procentowym efektem.
Z biologią było u mnie całkiem dobrze, a przynajmniej tak mi się wydawało. Jednak zajęcia z Panią Danutą Madziar, egzaminatorką OKE okazały się bezcenne. Nauczyła nas jak odpowiadać na pytania maturalne (a bez tego nawet z perfekcyjnym opanowaniem materiału nie da się uzyskać dobrego wyniku), zaznaczając przy każdym omawianym temacie co może pojawić się na maturze. Oczywiście pojawiło się, więc jeśli tylko było się obecnym na większości zajęć matura była tylko formalnością.
Co do samej Maturity - na uwagę zasługuje bardzo dobra lokalizacja, co dla mnie było istote naprawdę świetny kontakt na linii wykładowca - uczeń, masa materiałów oraz brak problemu z ewentualnym odrobieniem zajęć w innym terminie. Z czystym sumieniem polecam więc kursy Maturity i chciałbym serdecznie podziękować Pani Dominice oraz Pani Danucie, bo to dzięki nim jestem studentem wydziału lekarskiego:)”

Paweł , sierpień 2014, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Angielski rozszerzony 97%, matematyka podstawowa 82% (a bywałam z niej zagrożona :D). No i najlepszy z możliwych kierunek, o którym nawet nie marzyłam - na Uniwersytecie Warszawskim. Z czystym sumieniem polecam więc kursy Maturity :) Pozdrawiam moich nauczycieli: Panią Dorotę Dytrych (love!♥) oraz Panią Agatę Podgórską-Falaszek (nikt nigdy nie tłumaczył mi matmy lepiej :D). To tyle :)”

Marianna Tobolewska, sierpień 2014, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


„Świetna kadra i fachowe podejście do ucznia ;) Serdecznie polecam wszystkim którzy chcą uzyskać wysokie wyniki na maturze ;)) Ponadto chemia z Panią Hapką-Zmich jest jedyna w swoim rodzaju, wiedzę przekazuje w sposób przestępny dla ucznia, co wpływa na umiejętność rozwiązywania nawet najtrudniejszych zadań. SERDECZNIE POLECAM !!!”

Dominika Witkowska, sierpień 2014, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


„Angielski rozszerzony 97%, matematyka podstawowa 82% (a bywałam z niej zagrożona :D). No i najlepszy z możliwych kierunek, o którym nawet nie marzyłam - na Uniwersytecie Warszawskim. Z czystym sumieniem polecam więc kursy Maturity J Pozdrawiam moich nauczycieli: Panią Dorotę Dytrych (love!<3) oraz Panią Agatę Podgórską-Falaszek (nikt nigdy nie tłumaczył mi matmy lepiej :D). To tyle :)”

Marianna, sierpień 2014, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Uczestniczyłem w kursach z chemii, które zacząłem z III klasie, klasy humanistycznej. Dzięki nauce, jaką zdobyłem na zajęciach, zdałem maturę z chemii na wystarczającym mi poziomie. Dostałem się na farmację w UMK. Gorąco polecam.”

Bartek, lipiec 2014, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Gorąco polecam kursy w Maturicie. Sama powtórka w szkole to często za mało, dużo za mało. Na kursach cały materiał jest przerobiony od początku, przemyślanie i w odpowiednim tempie. Jak ktoś ma jakieś wątpliwości czy braki, to zawsze możne zapytać i wszystko zostanie wyjaśnione. Dodatkowo, dzięki przerabianym na kursach arkuszom można oswoić się z egzaminem, co na prawdę zmniejsza stres już na tym właściwym.
Warto poświęcić te kilka godzin tygodniowo :D”

Jarek, lipiec 2014, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„!!! Świetna atmosfera na kursach , pełen profesjonalizm oraz zrozumienie ! Polecam Maturitę bardzo gorąco wszystkim maturzystom :)”

Ewa Kowalczewska, lipiec 2014, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Witam! Z całą odpowiedzialnością rekomenduję kursy w CE Maturita, szczególnie z przedmiotów biologia i chemia. Wiedza przekazywana jest w sposób niezwykle przejrzysty. Zagadnienia opracowywane są od podstaw, co było dla mnie bardzo ważne, gdyż do matury podchodziłem ponownie po kilku latach. Bez wyłożenia podstaw ciężko byłoby przebrnąć przez kolejne działy. Atmosfera niezwykle przyjazna, często żartobliwa co pozytywnie wpływa na zapamiętywanie. Można się troszkę mentalnie odmłodzić przy przy tak wspaniale otwartych wykładowcach. Sterty kartek, karteczek z zadaniami, zagadnieniami. Dodatkowo pliki zadań domowych. To wszystko czeka na Ciebie w Maturicie. Niestety przygotuj się na sprawdziany i testy. Pamiętaj, że choćby Maturita stanęła na rzęsach to i tak wszystko zależy od Ciebie. Bez samozaparcia i sumiennej nauki nawet najlepszy nauczyciel Maturity (bo tylko tacy tam są) nie zdziała cudu. Jeszcze raz serdecznie polecam. Gdybym mógł to nadal chętnie uczestniczyłbym w zajęciach. Pozdrawiam.”

Jonasz Podemski, lipiec 2014, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Jak biologia - to tylko z Panią Danutą Madziar :))) 83%!”

Natalia Kerber, lipiec 2014, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


„Polecam kurs przygotowawczy do matury z chemii z P. Dominiką :)”

Bartłomiej Kowalewski, lipiec 2014, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


„85% to może nie aż taki wysoki wynik, ale to 15 % straty wynika z braku mojego talentu i lenistwa :)
Wszystkim, leniwym i pilnym, z talentem czy bez, leworęcznym, praworęcznym i oburęcznym polecam kursy chemiczne z Panią Hapką. Satysfakcja, wiedza i śmichy-chichy gwarantowane!Jeśli chodzi o przygotowania do matury, z całego serca rekomenduję Maturitę :D”

Jacek Sadowski-Krawczenko, lipiec 2014, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


„Polecam zapisać się na kursy z chemii rozszerzonej XXL z panią Dominiką Hapką- Żmich, doskonałe powtórzenie i poszerzenie materiału , tłumaczone w zrozumiały dla wszystkich sposób. Chemia - 94%”

Emilia Kaptur, lipiec 2014, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


„Gorąco polecam kursy w Maturicie. Sama powtórka w szkole to często za mało, dużo za mało. Na kursach cały materiał jest przerobiony od początku, przemyślanie i w odpowiednim tempie. Jak ktoś ma jakieś wątpliwości czy braki, to zawsze możne zapytać i wszystko zostanie wyjaśnione. Dodatkowo, dzięki przerabianym na kursach arkuszom można oswoić się z egzaminem, co na prawdę zmniejsza stres już na tym właściwym. Warto poświęcić te kilka godzin tygodniowo :D”

Jarek Ptak, lipiec 2014, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


„Polecam, nauka matematyki rozszerzonej w Maturita się przydała i do wyboru mam teraz Politechnikę Poznańską, a UTP w Bydgoszczy. Więc gorąco polecam i zapraszam młodszych kolegów i koleżanki do podszkolenia się z wybranych przedmiotów maturalnych w szkole Maturiuta :D !!!”

Sebastian Zrebak, lipiec 2014, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


„Polecam kursy w Maturicie! Nauczyciele w miłej atmosferze tłumaczą każdą wątpliwość, wskazują co jest najważniejsze do egzaminu i wyjaśniają, czego oczekują od maturzystów egzaminatorzy. Na zajęciach robione są zadania typowo maturalne, co pozwala na bardzo dobre przygotowanie. Uczestniczyłam również w indywidualnych korepetycjach, które pomogły mi uporządkować wiedzę. Na maturze osiągnęłam wysokie wyniki, z których jestem bardzo zadowolona i za to Maturicie dziękuję . :) :D”

Nicole Wicińska, lipiec 2014, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


„Dziękuję panu Pawłowi Romanowskiemu za to, że tak wspaniale przygotował mnie do matury z języka niemieckiego. Po ponad 20 latach osiągnęłam wynik z egzaminu ustnego-90%, a pisemnego 94%. Czyż to nie sukces?! Pozdrawiam i polecam gorąco:)”

Katarzyna, lipiec 2014, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Polecam Maturitę wszystkim maturzystom! Ja uczęszczałam na kursy xxl z biologii i chemii i jestem pewna że bez nich wyniki mojej matury nie były by na tyle dobre by dostać się na wybrany przeze mnie kierunek! Dopiero tutaj z pomocą świetnych nauczycieli zdobyłam umiejętności i wiedzę, które były dla mnie czarną magią w szkole.”

Maria, lipiec 2014, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Jak najbardziej polecam kursy w Maturicie każdemu, kto nie czuje się jeszcze na siłach. Uczestniczyłam w kursie z matematyki i ku swojemu zdziwieniu zdałam ją na 58%! Zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze, wszystko tłumaczone na spokojnie i bez pośpiechu. Kurs pomógł mi uporządkować wiedzę i pomógł mi uwierzyć we własne możliwości. Jak najbardziej polecam! :)”

Joanna, lipiec 2014, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Wszystkim, którzy mają przed sobą egzamin maturalny gorąco polecam kursy w Maturicie! Przez rok uczestniczyłam w kursie standardowym z języka niemieckiego, jestem bardzo zadowolona, nauczyciel świetnie i w miłej atmosferze tłumaczył, wskazał co jest najważniejsze do egzaminu maturalnego, wyjaśnił czego oczekują od nas egzaminatorzy, przez rok zrealizowaliśmy wszystkie działy tematyczne repetytorium maturalnego. W ferie zimowe uczestniczyłam w seminariach maturalnych z matematyki i języka niemieckiego. Na zajęciach swoją wiedzę mogliśmy sprawdzić na arkuszach maturalnych, po czasie na samodzielne wykonanie zadania, było ono wyjaśniane. Uczestniczyłam również w korepetycjach indywidualnych z matematyki przez dwa miesiące przed maturą. W tym krótkim czasie - DWÓCH MIESIĘCY uczyłam się niezrozumiałych tematów rozwiązując zadania z minionych egzaminów próbnych i arkuszy maturalnych, dzięki czemu osiągnęłam wysoki wynik. Korepetycje pomogły mi uporządkować wiedzę i bez stresu podejść do egzaminu. Z ręką na sercu polecam!”

Nicole, lipiec 2014, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Na zajęcia Matutity chodzi się z przyjemnością i uśmiechem na ustach. Lekcje prowadzone w miłej, bezstresowej atmosferze, lecz mimo to dają niesamowite efekty. Kadra na najwyższym poziomie, pomaga uczniom w realizacji marzeń. Polecam!”

Maja, czerwiec 2014, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Maturita jest najlepszą opcją dla tych, którzy chcę pocisnąć maturę :) Gwarancja najwspanialszych nauczycieli, którzy potrafią wyłożyć najbardziej skomplikowane zagadnienia w bardzo prosty, logiczny sposób oraz przygotować swoich uczniów pod kątem pokręconych kluczy maturalnych zadań :P Kurs XXL z chemii z p. Hapką-Żmich oraz kurs przyspieszony z biologii z p. Madziar zapewnił mi dostanie się na wymarzone studia lekarskie :)”

Michalina Osowicka, czerwiec 2014, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


„Polecam serdecznie ;) po 13 latach potrafili wykrzesać wiedzę z mej głowy :)”

Karolina Borzykowska, czerwiec 2014, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


„Wszystkim bardzo polecam Maturitę, szczególnie chemię, jak i biologię !!! Logicznie wytłumaczona chemia i dokładnie opracowane zagadnienia z biologii muszą dać oczekiwany wynik na maturze. Z Maturitą żaden klucz nie jest straszny ;)”

Izabela Hnat, czerwiec 2014, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


„Serdecznie polecam intensywny kurs z matematyki dzięki niemu zdałam maturę:) Dziękuję za przygotowanie, bez maturity nie dałabym rady :P POLECAM :D”

Sandra Maćkowska, czerwiec 2014, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


„Wszystkim ambitnym bardzo polecam maturitę, szczególnie chemię z p. Dominiką Hapką-Żmich :)”

Julia Laszuk maj 2013, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


„Chemia rozszerzona napisana na 97%. To chyba mówi samo za siebie, prawda? Biologia nadchodzi, ale po zajęciach z taką kadrą, jak tu, nie spodziewam się by i ten wynik mnie zawiódł. Oczywiście: POLECAM!”

Piotr Kalkowski, maj 2013, źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews


„Do Maturity chodziłam na kursy xxl z biologii i chemii. Bardzo, bardzo polecam! Świetna atmosfera, solidne przygotowanie do matury, przerobiona masa zadań, a w razie jakichkolwiek wątpliwości nauczyciele chętnie pomagają. Co najważniejsze, omawiany materiał jest idealnie dopasowany pod zagadnienia maturalne. Kursy jednocześnie też bardzo mobilizują do nauki.
To wszystko na prawdę pozwala dobrze przygotować się do matury.
Udało mi się poprawić wyniki z matur - biol+chem na 181%, więc szczerze polecam! Dziękuję, Maturito! :)”

Joanna, czerwiec 2014, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Szczerze polecam kursy w CE Maturita, a w szczególności biologię z P. Madziar. Jeżeli Witowski to bóg biol-chemów, to P. Madziar z pewnością powinna być ich boginią ;))
Kursy prowadzone profesjonalnie, bez stresu, w miłej atmosferze.”

Ewa, sierpień 2013, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Polecam kursy z biologii i chemii. Przyjazna atmosfera, zaangażowani nauczyciele, świetnie prowadzone zajęcia. Udało mi się poprawić moje wyniki z matury i dostać na bioinformatykę na Politechnice Poznańskiej [jedynie 30 wolnych miejsc].”

Oliwia, lipec 2013, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„W Maturicie uczestniczyłem w kursach z chemii i matematyki. Szczerze polecam! Zajęcia na najwyższym poziomie, świetni nauczyciele - nie tylko tłumaczą, ale dają techniczne wskazówki, dotyczące samej matury, rozwiązywania arkuszy. Wszystko od podstaw, logicznie i ogromnym zaangażowaniem. I potwierdzam poprzednie wpisy: zawsze z uśmiechem:) Świetna firma, super ludzie! POLECAM!”

Seba, lipec 2013, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Uczestniczylam w kursie z języka angielskiego który pomógł mi bardzo dobrze zdać maturę rozszerzona. Zajęcia prowadzone przez p. Beatę Szot zupełnie różniły się od tych w szkole. Całą grupą dogłębnie omawialiśmy każda wątpliwość, prowadząc liczne dyskusje. Dzięki temu wiedzą sama wchodziła do głowy, bez zbędnego "kucia na blachę". Polecam :-)”

Gosia, lipec 2013, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Osobie, która nie czuje się zbyt pewnie, by przystąpić do egzaminu maturalnego z pewnością polecam zapisanie się na oferowane kursy Maturity. Przez rok sama byłam uczestnikiem zajęć z matematyki podst., na których został zrealizowany cały program nauczania obowiązujący w liceum z tego przedmiotu. Kurs jest doskonały dla osób mających trudności, a także dla tych, które pragną przypomnieć sobie niektóre zagadnienia. Wprowadzeniem do każdego działu jest solidne wytłumaczenie go od podstaw przez nauczyciela, po czym przez większość czasu rozwiązywane są zadania, dzięki którym przyswajamy zdobytą przez nas wiedzę w praktyce. Prócz ćwiczeń na lekcji uczymy się także w domu poprzez zadawane zadania domowe - wierzcie mi, to wszystko to tylko dla Waszego dobra :). Zaangażowanie a także pełen profesjonalizm jest widoczny na pierwszy rzut oka, które utwierdzają w podjętej decyzji dotyczącej rozpoczęcia kursu. Szczerze polecam każdemu!”

Roksana, lipec 2013, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Witam, po 20-stu latach od ukończenia szkoły średniej przystąpiłam do matury. W zasadzie wszystkiego uczyłam się od początku. Totalnie nic nie umiałam. Wykupiłam w Maturicie kursy na podstawę z polskiego, matematyki i języka niemieckiego. Oceniam wysoko profesjonalizm, zaangażowanie i empatię wykładowców. Wszystkie osoby, które, tak jak ja, po wielu latach myślą o podejściu do matury, z całego serca zachęcam. Poza wspomnianymi wyżej zaletami spotkacie się w Maturicie z ogromnym wsparciem i wiarą w możliwości "starszego" pokolenia. Pozdrawiam i trzymam kciuki za przyszłorocznych maturzystów - w każdym wieku.”

Ewa, lipec 2013, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Świetne kursy, polecam! Rzeczowo, solidnie i w miłej atmosferze :) Wynik na maturze biol+chem 171% :D Jestem bardzo zadowolony.”

Michu, lipec 2013, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Chodziłam do Maturity na kursy z matematyki podst. i angielskiego podst. Oba bardzo mi się przydały. Na matmie świetne tłumaczenie, i co bardzo podobało się całej grupie - nauczycielka wskazywała co jest najważniejsze i co trzeba najwięcej przećwiczyć - a to serio się sprawdziło! Wszystko to co było szczegółowo przerobione i przerobione jeszcze na arkuszach - było na maturze! Na angielskim - to nie typowy kurs językowy, ale głównie nastawienie na maturę. A o to chodzi! Super nauczyciel! W ogóle w Maturicie mają świetną kadrę, szkoda że takiej nie ma w każdej szkole! Polecam wszystkim, można wiele się nauczyć i bez stresu przygotować do matury!”

Dominika, lipec 2013, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Szczerze polecam! Świetna kadra, wspaniała atmosfera, solidne przygotowanie, a co za tym idzie dobrze zdana matura.”

Aleksandra, lipec 2013, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Zdecydowanie polecam! 74% z matematyki rozszerzonej po roku nauki to bardzo zadowalający wynik. Bez Maturity by się nie udało! ;)”

Piotr, lipec 2013, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Polecam! Świetna kadra, zajęcia w przemiłej atmosferze i naprawdę profesjonalne podejście. Wyniki na maturze: 82% biologia rozsz. i 87% chemia rozsz. Uczestniczyłem w kursie standardowym. Rewelacja:) Podziękowania dla Wykładowców: prof. DM i prof. DHŻ ;)”

Marek, czerwiec 2013, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Jak najbardziej polecam:) Najlepsze kursy w Bydgoszczy, dzieki ktorym zdasz maturę na wysokim poziomie :)”

Bartek, czerwiec 2013, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Szczerze polecam, jeśli chcesz zdać dobrze maturę Maturita na pewno pomoże. Jeśli chodzi o chemię polecam panią Dominikę Hapkę-Żmich.”

Mateusz, czerwiec 2013, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Wysoki poziom nauczania i pełen profesjonalizm. Wszystko staje się zrozumiałe i logiczne. Sumienna praca pod okiem Maturity poskutkowała wysokim wynikiem maturalnym ;) POLECAM!”

Iza, czerwiec 2013, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Solidna powtórka przed maturą. Bardzo mi się przydała. Chodziłem na biologie do Pani Madziar. Polecam!!!”

Tomek, czerwiec 2013, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Polecam. Kurs z matematyki na poziomie rozszerzonym bardzo się przydaje. Wszystkie zajęcia są ciekawe i co najważniejsze - rzeczowe.”

Mariusz, kwiecień 2013, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Genialnie prowadzone zajęcia i świetna atmosfera. Nie ma lepszego wyboru niż Maturita.”

Jarek, kwiecień 2013, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Wysoki poziom nauczania a przede wszystkim miła atmosfera, polecam!”

Maciej, kwiecień 2013, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia. Zarówno z chemii jak i biologii mocno pomogły mi w przygotowaniach i powtarzaniu materiału do matury. Wszystko jasno i przyjemnie tłumaczone. Nauczyciele mili i rzetelni. Polecam!”

Kamil, kwiecień 2013, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Chodzę na intensywny kurs z matematyki rozszerzonej i jestem z niego bardzo zadowolona. Zagadnienia omówione są jasno i dokładnie . Zdecydowanie się na te zajęcia to dobry pomysł aby powtórzyć materiał przed maturą. Polecam!!!”

Karola, kwiecień 2013, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Bardzo dobry kontakt na linii nauczyciel- uczeń.
Każde zagadnienie, nawet najtrudniejsze omówione w jasny i czytelny sposób. Na zajęciach robione są zadania typowo maturalne, co pozwala na bardzo dobre przygotowanie do matury. Atmosfera miła, grupy nie są liczne więc jest czas by każdy zadał swoje pytanie w razie potrzeby.”

Szymon, kwiecień 2013, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Nigdy nie spotkałem się (nawet na studiach), z tak dobrymi nauczycielami i tak dobrze przeprowadzanymi zajęciami. Uczęszczałem na kurs biologii i chemii - ręczę za nie głową.”

Piotr, marzec 2013, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Dzięki tej szkole udało mi się dostać na upragniony lekarski. Bardzo polecam epic zajęcia z biologi z P. Madziar. po prostu super!”

Grzegorz, wrzesień 2012, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Rzetelnie, dobre tłumaczenie, można zadawać pytania i nauczyciel zna odpowiedzi, bo w mojej szkole bywało różnie :-/ Polecam kurs standardowy, jest czas, żeby wszystko przerobić i powtórzyć. Do tego to seminarium maturalne – to strzał w dziesiątkę. Szkoda, że dopiero w tym roku będzie w ramach kursu. POLECAM!”

Oskar, wrzesień 2012, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Ja również uczęszczałam na kursy w Maturicie i bardzo wiele mi pomogły, poprawiałam chemię i udało mi się poprawić aż o 20 %, jestem zadowolona, szczególnie dlatego, ze matura w tym roku była bardzo trudna.. Tutaj kładziony jest nacisk na zrozumienie a nie na wykucie !! Świetnie tłumaczony materiał i dużo zadań, bardzo miła atmosfera :) polecam!!”

Jula, sierpień 2012, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Uczestniczyłam w Maturicie w kursie z chemii. Nie spotkałam się jeszcze z tak jasnym i prostym tłumaczeniem zagadnień, które zawsze sprawiały mi trudność. Chociaż korzystałam już kilka razy z innych korepetycji. W Maturicie bardzo podobało mi się podejście nauczyciela, bardzo dużo tłumaczył, robiliśmy dużo testów, naprawdę chemia stała się logiczna i prosta. A teraz moja radość jest jeszcze większa, bo dostałam się na wydział lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym:) Tak więc szczerze polecam kursy w Maturicie.”

Pati, sierpień 2012, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Muszę dołączyć się do podziękowań i wychwaleń Maturity! Chemia jest the best! Kursy wyglądają tak: pierwsze 5 minut: częstowanie kawką i żarciki. Kolejna minuta: Podanie tematu zajęć, czyli gwałtowny wzrost przerażenia na wszystkich twarzach (mojej też). Pozostały czas: stopniowe otwieranie nieba i spływ jasności do głów. Po zajęciach normalnie świecę:) No a potem w domu stos zadań, ale dzięki temu jasność co wstąpiła – nie ustąpiła aż do maturki ;) 82% CHEMIA! Czyli myślę, że jak na tegoroczny psikus CKE – wynik niezły! Na weterynarię starczyło. Stolico, nadchodzę! :)”

Iwa, sierpień 2012, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Osobiście mogę polecić matematykę w rozszerzeniu. Żałuję, że w zeszłym roku trafiłem za namową kumpla do innej firmy. Pewnie gdybym przyszedł do Maturity – już byłbym po I roku budownictwa. A tak dopiero zaczynam – Polibuda w Warszawie! Co do kursu: zajęcia prowadzone w bardzo logiczny, zrozumiały sposób. Takich nauczycieli już nie ma niestety. Prócz Maturity oczywiście :) Bardzo dużo zadawane do domu, dużo ćwiczeń, podejście indywidualne, więc odrabiać trzeba było wszystko. Ale dzięki temu na maturze poszło jak po maśle. Polecam!”

Daro, sierpień 2012, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Polecam kursy w Maturicie! Miałam 12 lat przerwy w nauce, a dzięki tym zajęciom udało mi się zdać maturę, i to nawet na niezłym poziomie (matematyka – moja pięta Achillesowa: na 86%!). Za co bardzo dziękuję. A jeśli ktoś ma obawy przed poprawianiem matury po latach – niech idzie na zajęcia do Maturity!”

Aniluap, sierpień 2012, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Świetna powtórka przed maturą. Profesjonalna kadra i miła atmosfera. Trudne zagadnienia tłumaczone w bardzo przystępny sposób, tak żeby każdy mógł zrozumieć. Polecam :)”

Ania, kwiecień 2012, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Zajecia prowadzone w przemiłej atmosferze, kazdy temat analizowany do momentu az wszystkie tlumoki czyt. ja -zrozumieja. Szczerze polecam wszystkim maturzystom!”

Karolina, kwiecień 2012, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Profesjonalne podejście do ucznia, nauka od PODSTAW, miła kadra. 100% zadowolenia, polecam :)”

Adam, styczeń 2012, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Świetny nauczyciel, wkładający bardzo dużo pracy w przygotowania każdego z uczniów. Kursy prowadzone w sposób świetny i zrozumiały. Polecam”

Ascarib, styczeń 2012, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


„Jestem bardzo zadowolona, bardzo cierpliwie tłumaczą, naprawdę od podstaw, gdyby nie te korki mój sukces na maturze nie byłby, a jest w zasięgu ręki... szczególnie polecam!!!”

Asik, grudzień 2011, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Pełen profesjonalizm, przyjemna kadra, do każdego indywidualne podejście, nawet z najcięższym przypadkiem dało się osiągnąć sukces czego dowodem było dostanie się na wybrany kierunek w pierwszej rekrutacji. Polecam

AsiozAurus, wrzesień 2011, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


like, like! specjaliści od trudnych przypadków. 2,5 roku obijania się w liceum, niecały rok solidnych przygotowań z zawsze uśmiechniętą specjalistką z Maturity i dostałem się na wymarzone studia - medycynę:D

Szymon, wrzesień 2011, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Dostałem się na wymarzone studia. Czy ta rekomendacja wystarczy? :)

Mariano, wrzesień 2011, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Świetne przygotowanie do matury w bardzo przyjemnej atmosferze! Dzięki tym korepetycją dostałam się na medycynę do Poznania, dlatego szczerze polecam :) W niecały rok razem z Maturitą przerobiłam 150% materiału z chemii i do matury podeszłam z uczuciem, że wszystkie działy mam "poukładane w głowie" w bardzo zorganizowany sposób. Za kilka lat na pewno poślę tu brata!

Dagmara, sierpień 2011, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Fantastyczne przygotowany kurs !! Jedyny mały problem jeżeli jesteś mężczyzna to jedna z nauczycielek ma bardzo duże walory lekko utrudniające skupienie wzroku w kartkę ale czy to jest minus ? ;) Poważnie bardzo fajne metody ułatwiające naukę i zrozumienie zagadnień. Gdybym zaczął współprace wcześniej być może jakaś olimpiada byłaby w zasięgu reki... Polecam wszystkim mającym problemy albo chcącym osiągnąć maximum swoich możliwości- osiągniecie to dzięki pracy z Maturitą!!

Rafał , sierpień 2011, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie


Pełen profesjonalizm. Polecam.

Łukasz, sierpień 2011, źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie